Chcem

Kúpiť Predať Prenajať Úver Znalecký posudok Poistenie Rekonštrukciu Umelecký predmet Projekt Feng Shui

Centrum

Realitné

Hypotekárne

Poisťovacie

Ružinovské

Feng shui

Rekonštrukcia a výstavba nehnuteľnosti

Firma SEAS TRADE spol. s.r.o. v spolupráci s architektkou L. Trebatickou úspešne spolupracuje už niekoľko rokov na spoločných zákazkách pri  realizácii stavieb a interiérov. 

    Od posúdenia vhodného stavebného pozemku, cez zabezpečenie kompletnej projektovej dokumentácie, po farebný 3D návrh stavby alebo interiéru, postupujeme spolu pre dosiahnutie spokojnosti zákazníka.

    Odbremeníme klienta od vybavenia územného rozhodnutia, stavebného povolenia a poradíme pri výbere zhotoviteľa stavby, na základe dlhoročných skúseností s realizáciami.

    Potom nastupuje architektka so svojimi tvorivými nápadmi (  tvorba atypického interiéru – návrh kuchyne, obývačky, kúpeľne, jedálne, detskej izby a pracovne, resp. kancelárie  ) v 3D prevedení. Architektka Vám navrhne a poradí, ako všetky komponenty v interiéri – farby a štruktúry, materiály a osvetlenie, vhodne skĺbiť do funkčného a estetického celku. Súčasťou práce architektky je aj autorský dozor nad realizáciou interiéru.

    Nevyhnutnou súčasťou dokončenia stavby je aj kolaudácia a zápis stavby do katastra nehnuteľností, s ktorými Vám radi pomôžeme. Vybavujeme tak isto aj preberacie konania bytov a rodinných domov po ich realizácii. V poslednej  dobe sa zaoberáme  aj opravami a rekonštrukciami bytov a rodinných domov, od návrhu až po ich realizáciu.

    Pre prípadných záujemcov poskytujeme aj stavebný dozor pre občianske a priemyselné stavby a technickú správu objektov.

SEAS TRADE spol. s.r.o.

Klincová 37/B

821 08 Bratislava

Ing. Juraj Hriňák ml.

GSM: 0903 440 426

e-mail.: jhrinak-ZVNC-gmail.com

Ing. Lucia Trebatická

Mlynarovičova 10

851 03 Bratislava

Ing. Lucia Trebatická, arch.

GSM: 0902 331 660

l.trebaticka-ZVNC-mail.t-com.sk

                                                                          

Chcete zrekonštruovať nehnuteľnosť? Volajte alebo vyplňte prosím nasledovný formulár: